| HsmFan |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| HsmFan |

HsmFanTR'ye hoşgeldiniz .. Kaliteli hizmet için lütfen üye olun (:

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Megan Fox''tan HSM Kızlarını Kızdıracak Sözler!

3 posters
YazarMesaj
Ezgi Efron*~
Admin
Admin
Ezgi Efron*~

Megan Fox''tan HSM Kızlarını Kızdıracak Sözler! Empty
MesajKonu: Megan Fox''tan HSM Kızlarını Kızdıracak Sözler!   Megan Fox''tan HSM Kızlarını Kızdıracak Sözler! I_icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 11:10 am

Transformers filminin güzel yıldızı, Angelina Jolie'nin tahtının varisi Megan Fox; geçtiğimiz hafta magazincilerden birinin kendisini Zac Efron'un dişi versiyonuna benzetmesi üzerine, bu benzetmeden çok mutluluk duyduğunu belirtti... Beni Angelina'nın varisi olarak görüyorlar, bence Zac de Brad Pitt'in varisi dedi ve ekledi; Zac'in oynadığı HSM filmini hiç izlemedim, bildiğim kadarıyla o filmde yakışıklı sporcular ve onların küçük yaştaki kız arkadaşları var dedi... Sanırım o "küçük yaştaki kız arkadaşlar" Vanessa Hudgens ve Ashley Tisdale oluyoo... HSM kızları bu laflara çok kızacak benceee...KAYNAK:KITA yani KEREMCEM Düet Yapan Kızın sitesi...
~RabiaHudgens~
Süper Mod
Süper Mod
~RabiaHudgens~

MesajKonu: Geri: Megan Fox''tan HSM Kızlarını Kızdıracak Sözler!   Megan Fox''tan HSM Kızlarını Kızdıracak Sözler! I_icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 11:51 am

Bu kadını hiç sevmiyorum zaten
Sağol canım
http://www.zvafan.yetkinforum.net
SelBum
Admin
Admin
SelBum

MesajKonu: Geri: Megan Fox''tan HSM Kızlarını Kızdıracak Sözler!   Megan Fox''tan HSM Kızlarını Kızdıracak Sözler! I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 1:40 pm

Bende hiç sevmiyorum..
Küçük yaştaki kız arkadaşları demesi bence çok yanlış
Sağol bitanem paylaşım için:)

Megan Fox''tan HSM Kızlarını Kızdıracak Sözler!
1 sayfadaki 1 sayfası