| HsmFan |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| HsmFan |

HsmFanTR'ye hoşgeldiniz .. Kaliteli hizmet için lütfen üye olun (:

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çirkin Ördek Yavrusuyum

YazarMesaj
Ezgi Efron*~
Admin
Admin
Ezgi Efron*~

Çirkin Ördek Yavrusuyum Empty
MesajKonu: Çirkin Ördek Yavrusuyum   Çirkin Ördek Yavrusuyum I_icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 11:09 am

High school'un basket takımının yakışıklı ve popüler kaptanı Troy rolünde çok sevdik Zac Efron'ı. Güsel ve zeki Gabriella(Vanessa Hudgens) ile aşkına ve seslendirdikleri parçaya hayran kaldık.
Karşınızdaa ZAC EFRON röpörtajı!!

-Gerçek adım biras uzunca: Zachary David Alexander Efron. Takma adımda var; Hollywood

-18 ekim 1987'de Colifornia'da doğmuşum.Burcum terazi.ama burcumun özelliklerini taşıyıp taşımadığımı sormayı, bu konulardan hiç anlamam.

-hobilerim golf oynamak,kaymak,kaya tırmanışı, sörf.

-hayvanlarla her zamn aram çoq iyi olmuştur.Dreamer ve Puppy adlı iki çoban köpeğim var. bir de Siyam kedim var.adı Simon.

-diğer bir sürü ünlünün aksine benim ailem yıldızımın parlaması için deli gibi çaba sarf etmedi ya da beni bu yola zorlamadı. Ailem bayağı disiplinliydi. okuldan dönünce annemin ya da babamın gözetiminde ders yapar, sonra onlarla yemeğe otururdum.ardından bilgisayar oyunu oynamam için bana izin verirlerdi.hayatım bundan ibaretti ciddi disiplin vardı evimizde. beşinci sınıftayken saçımı kesmiş ve onlara yalan söylemiştim, bir haftalığına ceza vermişlerdi.

-ufacık bir çocukken dinlediğim şarkıların sözlerini ezberlerdim. melodileride hatasız okurdum. bir gün radyo açtılar, şarkıya eşlik etmeye başladım. piyano dersi almak isteyip istemediğimi sordular, bende '' hayır bence çoq gereksiz'' diyip gabeboy'um ile oynamaya devam ettim.

-beyzbolu bırakıp piyano dersi almaya başladığımda 11 yaşındaydım. şan dersleride aynı dönemde başladı. hayatımın en iyi işini yaptığımı sonradan daha iyi anladım.

-2006 yılında High School Musical'de rol aldım. o rolden hiçbirşey beklemiyordum aslında ama genç seyirciler beni beğendi, sevdi. böylece dünya çapında tanındım. şimdi herkesin beni beğenmesi tabi ki onur veriyor.

-inanamıyacaksınız ama okulun en kısa çocuğu bendim. dişlerimin arasında boşluklar vardı. alay konusu olurdum. şimdi dergilerin yaptığı ''100 en güzel insan'' sıralamasında yer alıyorum. ne garip! ben, bir anlamda, masandaki ÇİRKİN ÖRDEK YAVRUSUYUM.

-şu an filmdeki rol arkadaşım Vanessa Hudgens'la birlikletim. zaten Vanessa ile ilk filmin setinde tanıştık. biz herşeyden önce arkadaşız. bu şans film çekimlerinede yansıdı ve birbirimizi fazlasıyla tamamladık.

-''HSM'' ekini mükemmel insanlardan oluşuyor. kurduğumuz iletişim harika. bol bol dans edip şarkı söylemek de çoq zevkli. yakın zamanda filmin 3. bölümü çekilecek. arkadaşlarımla bir araya gelip aynı ortama bir kez daha solumayı iple çekiyorum.

-çalışmayı çoq seviyorum. son rol aldığım film ''Hairspray''. hani şu John Travolta'nın kadın rolünde olduğu film. bir tür Elvis Presley takliti olan bir delikanlıyı canlandırdım. çekimlerde müthiş eğlendi. tabii ki filmlerde ve dizilerde oynuyorum. ama benim asıl aşkım, muzikal.

-güne uzun bir koşuyla başlamayı ve duşta şarkı söylemeyi seviyorum sevdiğim şeyler zaten uçuk-kaçık değildir. sıradan bir insanım, kimseden farkım yok. burnu havada insanlardan da hiç hoşlanmam.

UTANGAÇ YILDIZ

Zac Efron HSM ve HSM 2'deki danslarıyla fırtınalar estirmiş olabilir, ama gerçek hayatta o oldukça utangaç biri, ''Beni kolay kolay müzikli ortamlarda göremezsiniz,'' diyor Zac, ''hele de dans pistinin ortasında, asla.'' Ama, ama nedennn?!

yorumlarınızı bekliorum..

Çirkin Ördek Yavrusuyum
1 sayfadaki 1 sayfası